itamy w świecie zabytkowej motoryzacji.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy ciężkich motocykli. Solo lub w zaprzęgu. M72, K750, MW750, Ural i Dniepr. Zapraszamy właścicieli militarnych pojazdów zabytkowych Willys, GAZ, Dodge. Zapraszamy entuzjastów, hobbystów, miłośników i kolekcjonerów militarnej, klasycznej i zabytkowej motoryzacji. Takich marek jak: BMW, ZUNDAPP, DKW, SOKÓŁ, WILLYS, NSU, JUNAK, D-Rad. Witamy pasażerów tych unikalnych oldtimerów, bez obecności których nie były by takie żywe i pełne radości i jeźdźców pokonujących tysiące kilometrów na swoich wiekowych maszynach. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną poczuć wiatr we włosach i rozpocząć swoja przygodę z zabytkowymi pojazdami..
Jazda weteranem może być fantastycznym przeżyciem, relaksem czy odreagowaniem codziennych zmagań. Dzięki naszemu nieustannemu aktywnemu działaniu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką ofertę pojazdów oraz materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów, części zamiennych oraz kompleksowo odrestaurowanych pojazdów. Oldtimer Garage to miejsce w którym profesjonalizm i doświadczenie połączone z pasją daje ogromne możliwości niczym nie skrępowanej radości z jazdy i bezproblemowej eksploatacji weteranów. Drżenie kierownicy, głębokie rytmiczne bulgoty wydobywające się z tłumików wydechowych przywołują w pamięci czasy kiedy pojazdy nie zawierały w sobie ani plastiku ani elektroniki. Wszystko ze stali, drewna i skóry. Prawdziwa, inspirująca historia inżynierów i ich przełomowych konstrukcji. To wszystko i wiele więcej znajdziecie Państwo na kartach naszej strony www.
Szanowni Państwo

Od 25 maja 2018 r. stosowane będzie unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ujednolici zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europejskiej. W związku z tym, uprzejmie informujemy:

1. Administratorem danych osobowych wskazanych w EN jest Oldtimer Garage z siedzibą w Dobropolu Gryfińskim 16A, 74-106 Stare Czarnowo.
2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Oldtimer Garage, Dobropole Gryfińskie 16A, 74-106 Stare Czarnowo, e-mail: oldigarage@home.pl
3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 18. miesięcy od dnia nadania przesyłki.
4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi.
5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Dane osobowe mogą być przekazane do państwa trzeciego w związku z realizacją usługi przez podmiot przetwarzający (rozwiązania chmurowe), na podstawie standardowych klauzul ochrony przyjętych przez Komisję Europejską. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do kopii tych danych.
7. Źródłem danych osobowych jest nadawca przesyłek.
8. Dane osobowe, o których mowa w ust. 1, są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016) - w celu realizacji usług, o których mowa w odpowiednich Regulaminach usług, wydanych na podstawie Prawa pocztowego oraz w celu prowadzenia postępowań reklamacyjnych.
9. Podanie danych osobowych jest niezbędne do zrealizowania usługi.